2012 Yılının En İyi 50 Düğün Fotoğrafları

04 Oca 2013 fotodugun In BLOG

2012 Yılının En İyi 50 Düğün Fotoğrafları

2012 yılının en iyi düğün fotoğrafları JunebugWeddings.com tarafından yayınladı. Samimi portre fotoğraflarından olağanüstü fotojurnalistik tarza kadar seçilmiş 50 fotoğraf, önümüzdeki yıllarda düğün fotoğrafçılığı trendinin belirleyici fotoğraflarından görünmekte.

(PRWEB) 3 Ocak 2013

2012 yılının en iyi 50 düğün fotoğrafları; içerisinde Roberto Valenzula, Ben Chrisman, Daniel Kudish, Davina Palik, Neal James, Susan Stripling, Marcus Bell dahil olmak üzere günümüzün önde gelen düğün fotoğrafçılarının çalışmalarının da bulunduğu fotoğraflardan seçildi.

5. kez düzenlenecek olan  Best of Juneburg Wedding, düğün fotoğrafçılığı sanatını doğru şekilde ifade etmek amacıyla onbinlerce çifti, editörleri, fotoğrafçıları ve fotoğraf merkalılarını ağırlayacak.

Eğlenceli fotoğraflardan yürekburkan fotoğraflara kadar geniş bir kitleye hitap ederek, ustalıkla çekilmiş fotoğraflar farklı görüntüler sergiliyor.

JunebugWedding

2012 yılının en iyi düğün fotoğrafları

1 Temmuz 2006 tarihinde kurulan, Junebug wedding düğün fotoğrafçıları tarafından kurulan bir kadınlar işletmesidir. Junebug wedding editoryal bir vurgu ile çalışarak her yerde çiftler için düğün planlamayı kolaylaştırmaktadır.

Yazının orijinal sürümü için PRWeb :

http://www.prweb.com/releases/prweb2013/1/prweb10287454.htm

 

 

Yorum Bırakın !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>