Düğün fotoğraflarınız yağmurlu bir güne denk gelirse ?

25 Şub 2013 fotodugun In BLOG

Düğün fotoğraflarınız yağmurlu bir güne denk gelirse ?

Her düğün eşsizdir. Yağmurlu bir havaysa; 2 kişinin evliliğinin yansıması ve aşklarının kutlamasıdır. Eğlence yağmurda saklı. Şemsiye altında ki yağmurlu bir öpücükle romantizmin tam ortasındasınız. Bunu sonsuz kılmak düğün fotoğrafçısının işi. O halde hazırlayın kendinizi.

 

Hava durumunu kontrol edin. Yağmur ihtimali varsa (hatta çok küçük bir şans) şemsiyenizi hazırlayın.

 

Hala güzel ve gösterişli olmak istiyorsanız, şık  portre fotoğraflarında yerinizi almak için şemsiyenizin rengini düşünün. Siyah’mı Beyaz’mı ? Ya da tercihinizi eğlenceli fotoğraflardan yana kullanacaksanız eşe dosta renkli şemsiyeler getirmelerini tembih edin. Düz renklerden ziyade renkli şemsiyeler fotoğraflarınıza ayrı bir renk katacak.

 

 

 

Her zaman çok güzeli hayal ettiyseniz, doğal, dış mekan fotoğraflarla biraz yağmurun ruhlarınızı nemlendirmesine de izin verin. Bu size iyi gelecek. Ayrıca çekime gitmeden evvel eski ayakkabınızı almayı unutmayın. Düğün mekanına kirli ayakkabılarla girmek istemezsiniz.

 

Eğer gerçekten ıslak olmak istemiyorsanız da, romantik fotoğraf fırsatlarını kaçırmayın. İyi bir düğün fotoğrafçısı, en iyi pozu almak için sizin pozisyonunuzu hesaba katacak veya çiftin tente altında beklediği bir pozu yakalayarak yağmuru arka planda gösterebilecektir. Ayrıca yağmurdan kaçarken ki pozlarınız ya da tente altında ki rahat samimi pozlarınız mükemmel olacak. Emin olun.

 

Şansınıza düğün gününüzde yağmur yağdı. Tamam ama tüm gün ağır bir yağış olmayacaktır. (Umarım J) Yağmur dinince ortaya çıkan temiz hava (şansınıza az da olsa güneş) çıkarsa işte harika pozlarınız.

 

Unutmayın. Çoçuklar su birikintilerini çok sever. Misafirlerinizin çocuklarıyla oynamayı unutmayın. Çocuklarla su birikintilerinde zıplamak sizi çok rahatlatacak. Ve yine harika doğal kareler çıkacak. O küçük misafirlerle eğlenirken ki kareler, yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınızda düğün gününüzde hiçbirşeyin sizi bu kadar gülümsetmeyeceğini göreceksiniz.

 

İyi bir düğün fotoğrafçısı ani yağmurlara bile hazırlıklı olan fotoğrafçıdır. Fatih Savruk Photography olarak, ekibiyle her türlü hava şartlarında en iyi şekilde deneyimlidir. Günün ne getireceğine siz kaygılanmayın. Düğün fotoğrafçınız Fatih Savruk Photography mükemmel kareleri yakalamak için hazırlıklı olacaktır.

 

Fatih Savruk Photography profesyonel düğün fotoğrafçısı olarak İstanbul ve civarında hizmet vermektedir. Düğün fotoğrafları örneklerinden bazılarına web sitemizden ulaşabilirsiniz. www.fotografdugun.com

 

 

Sorry, the comment form is closed at this time.